Ажилчидтай холбогдох мэдээлэл

Овог нэр Албан тушаал Утасны дугаар
ЗАХИРГАА АЖ АХУЙ
1.       Ганбаатар ЧҮЛТЭМЖАМЦ Хэлтсийн дарга 7048-3599
2.       Бат-Эрдэнэ АЛТАНБАГАНА Ахлах нягтлан бодогч 7048-3599
3.       Батсуурь ТОГТОХБАЯР Нярав, бичиг хэргийн ажилтан 7048-3599
4.       Энхболд БААТАРСҮРЭН Архивч, Мэдээлэл технологийн ажилтан 7048-3599
5.       Энхээ ЦЭРЭНДУЛАМ Нярав /жирэмсний амралттай/ -
6.       Дэлгэрбаяр ГАНСҮХ Гэрээт жолооч -
7.       Базархүү ОТГОНЧИМЭГ Гэрээт ажилтан -
ХЯНАЛТЫН УЛСЫН БАЙЦААГЧ, ХУУЛИЙН ЭТГЭЭДИЙН БҮРТГЭГЧ, АРХИВЧ НАР
8.       Мялхаа АРЪЯАЧОЙЖИЛ Хяналтын улсын байцаагч 7048-4103
9.       Загдаа ЦЭНДСҮРЭН Хуулийн этгээдийн Улсын бүртгэгч 7048-4103
10.     Соорог БАЯНАА Архивч 7048-4103
ИРГЭНИЙ БҮРТГЭЛИЙН ТАСАГ
11.     Ямпил АРВИЖИХ Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга, улсын ахлах бүртгэгч 7048-4103
12.     Банзрагч АМГАЛАН Иргэний улсын бүртгэгч 7048-4103
13.     Эрдэнэцогт  ТҮВШИНЗАЯА Иргэний улсын бүртгэгч 7048-4103
ЭД ХӨРӨНГИЙН ЭРХИЙН БҮРТГЭЛИЙН ТАСАГ
14.     Бавал ЭНХЗАЯА Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн тасгийн дарга, улсын ахлах бүртгэгч 7048-4103
15.     Дамбийням ОЮУНЧИМЭГ Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 7048-4103
16.     Пүрэвжав АЛТАНЦЭЦЭГ Эд хөрөнгийн эрхийн  улсын бүртгэгч 7048-4103
СУМДЫН БҮРТГЭГЧ НАР
17.     Нүдэн ГҮНДЭГМАА Алтай сумын Улсын бүртгэгч 99248130, 94340454
18.     Балжинням РЭНЦЭНДОРЖ Бугат сумын Улсын бүртгэгч 99860540
19.     Дашхүү ОТГОНТУУЛ Баян-Уул сумын Улсын бүртгэгч 90181313
20.     Батмөнх ОДОНТУЯА  Бигэр сумын Улсын бүртгэгч 99893205, 89983205
21.     Шаарийбуу СОЁЛДЭЛГЭР Гуулин тосгоны Улсын бүртгэгч 99310399
22.     Буриад ДАШНЯМ Дарив сумын Улсын бүртгэгч 99790607. 88226811
23.     Сандив БУЯНТОГТОХ Дэлгэр сумын Улсын бүртгэгч 99771741
24.     Хорол НЭРГҮЙ Жаргалан сумын Улсын бүртгэгч 88014408
25.     Самбагарав САРАНГЭРЭЛ Төгрөг сумын Улсын бүртгэгч 99918386
26.     Рэнцэндорж ЛХАМДУЛАМ Тайшир сумын Улсын бүртгэгч   89902324  
27.     Цогбадрах ПҮРЭВСҮРЭН Тонхил сумын улсын бүртгэгч 95165331
28. Сүхбаатар ЧИНЗОРИГ Халиун сумын  Улсын бүртгэгч 95499770
29. Галбадрах ГАНТУЛГА Шарга сумын Улсын бүртгэгч 99018741, 96690141
30.  Гаанжуур СЭРЭЭДАР Цээл сумын Улсын бүртгэгч 99699836, 88485868
31. Жаргалсайхан БАТЦЭЦЭГ Цогт сумын Улсын бүртгэгч 86004224, 91414224
32. Үст ДЭЛГЭРМАА Чандмань сумын  Улсын бүртгэгч 88768414
33. Наранхүү ЗОЛЖАРГАЛ Хөхморьт сумын Улсын бүртгэгч -
34. Бямбасүрэн ХҮРЛЭЭ Эрдэнэ сумын  Улсын бүртгэгч 96619145. 89189145
35. Доржсүрэн ГҮНДЭГМАА Есөнбулаг сумын Улсын бүртгэгч /Жирэмсний амралттай/ 94000805
36. Чулуунбат УГТАХБАЯР Есөнбулаг сумын Улсын бүртгэгч 99778668