Ажилчидтай холбогдох мэдээлэл

Овог нэр Албан тушаал Утасны дугаар
ЗАХИРГАА АЖ АХУЙ
1.       Ганбаатар ЧҮЛТЭМЖАМЦ Хэлтсийн дарга 7048-3599
2.       Бат-Эрдэнэ АЛТАНБАГАНА Ахлах нягтлан бодогч 7048-3599
3.       Батсуурь ТОГТОХБАЯР Нярав, бичиг хэргийн ажилтан 7048-3599
4.       Энхболд БААТАРСҮРЭН Архивч, Мэдээлэл технологийн ажилтан 7048-4103
5.       Энхээ ЦЭРЭНДУЛАМ Нярав /жирэмсний амралттай/ -
6.       Дэлгэрбаяр ГАНСҮХ Гэрээт жолооч 7048-3599
7.       Базархүү ОТГОНЧИМЭГ Гэрээт ажилтан 7048-3599
ХЯНАЛТЫН УЛСЫН БАЙЦААГЧ, ХУУЛИЙН ЭТГЭЭДИЙН БҮРТГЭГЧ, АРХИВЧ НАР
8.       Дамбийням, ОЮУНЧИМЭГ Хяналтын улсын байцаагч 7048-4103
9.       Загдаа ЦЭНДСҮРЭН Хуулийн этгээдийн Улсын бүртгэгч 7048-4103
10.     Соорог БАЯНАА Архивч 7048-4103
ИРГЭНИЙ БҮРТГЭЛИЙН ТАСАГ
11.     Ямпил АРВИЖИХ Иргэний бүртгэлийн улсын ахлах бүртгэгч 7048-4103
12.     Банзрагч АМГАЛАН Иргэний улсын бүртгэгч 7048-4103
13.     Эрдэнэцогт  ТҮВШИНЗАЯА Иргэний улсын бүртгэгч 7048-4103
ЭД ХӨРӨНГИЙН ЭРХИЙН БҮРТГЭЛИЙН ТАСАГ
14.     Бавал ЭНХЗАЯА Эд хөрөнгийн улсын ахлах бүртгэгч 7048-4103
15.     Мялхаа АРЪЯАЧОЙЖИЛ Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 7048-4103
16.     Пүрэвжав АЛТАНЦЭЦЭГ Эд хөрөнгийн эрхийн  улсын бүртгэгч 7048-4103
СУМДЫН БҮРТГЭГЧ НАР
17.     Нүдэн ГҮНДЭГМАА Алтай сумын Улсын бүртгэгч 99248130, 94340454
18.     Рагчаа СЭР-ОД Бугат сумын Улсын бүртгэгч 99570720 
19.     Дашхүү ОТГОНТУУЛ Баян-Уул сумын Улсын бүртгэгч 90181313
20.     Батмөнх ОДОНТУЯА  Бигэр сумын Улсын бүртгэгч 99893205, 89983205
21.     Шаарийбуу СОЁЛДЭЛГЭР Гуулин тосгоны Улсын бүртгэгч 99310399
22.     Буриад ДАШНЯМ Дарив сумын Улсын бүртгэгч 99790607. 88226811
23.     Сандив БУЯНТОГТОХ Дэлгэр сумын Улсын бүртгэгч 99771741
24.     Хорол НЭРГҮЙ Жаргалан сумын Улсын бүртгэгч 88014408
25.     Самбагарав САРАНГЭРЭЛ Төгрөг сумын Улсын бүртгэгч 99918386
26.     Рэнцэндорж ЛХАМДУЛАМ Тайшир сумын Улсын бүртгэгч   89902324  
27.     Цогбадрах ПҮРЭВСҮРЭН Тонхил сумын улсын бүртгэгч /Жирэмсний амралттай/ 95165331
28.     Лхагвасүрэн ШИНЭБАЯР Тонхил сумын Улсын бүртгэгчийн үүргийг  түр орлон гүйцэтгэгч 95865883
29.     Сүхбаатар ЧИНЗОРИГ Халиун сумын  Улсын бүртгэгч 95499770
30.     Галбадрах ГАНТУЛГА Шарга сумын Улсын бүртгэгч 99018741, 96690141
31.      Гаанжуур СЭРЭЭДАР Цээл сумын Улсын бүртгэгч 99699836, 88485868
32.     Жаргалсайхан БАТЦЭЦЭГ Цогт сумын Улсын бүртгэгч 86004224, 91414224
33.     Үст ДЭЛГЭРМАА Чандмань сумын  Улсын бүртгэгч 88768414
34.     Дарь АВАРЗЭД Хөхморьт сумын Улсын бүртгэгч 98117172, 89627172
35.     Бямбасүрэн ХҮРЛЭЭ Эрдэнэ сумын  Улсын бүртгэгч 96619145. 89189145
36.     Доржсүрэн ГҮНДЭГМАА Есөнбулаг сумын Улсын бүртгэгч 94000805
37.     Чулуунбат УГТАХБАЯР Есөнбулаг сумын Улсын бүртгэгч 99778668