АЖИЛЧИДТАЙ ХОЛБОГДОХ МЭДЭЭЛЭЛ

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 

Овог нэр

Албан тушаал

Утасны дугаар

ЗАХИРГАА АЖ АХУЙ

1.      

Ганбаатар ЧҮЛТЭМЖАМЦ

Хэлтсийн дарга

7048-3599

2.      

Бат-Эрдэнэ АЛТАНБАГАНА

Ахлах нягтлан бодогч

7048-3599

3.      

Батсуурь ТОГТОХБАЯР

Нярав, бичиг хэргийн ажилтан

7048-3599

4.      

Энхболд БААТАРСҮРЭН

Архивч, Мэдээлэл технологийн ажилтан

7048-4103

5.      

Энхээ ЦЭРЭНДУЛАМ

Нярав /жирэмсний амралттай/

-

6.      

Дэлгэрбаяр ГАНСҮХ

Гэрээт жолооч

7048-3599

7.      

Базархүү ОТГОНЧИМЭГ

Гэрээт ажилтан

7048-3599

ХЯНАЛТЫН УЛСЫН БАЙЦААГЧ, ХУУЛИЙН ЭТГЭЭДИЙН БҮРТГЭГЧ, АРХИВЧ НАР

8.      

Дамбийням, ОЮУНЧИМЭГ

Хяналтын улсын байцаагч

7048-4103

9.      

Загдаа ЦЭНДСҮРЭН

Хуулийн этгээдийн

Улсын бүртгэгч

7048-4103

10.    

Соорог БАЯНАА

Архивч

7048-4103

ИРГЭНИЙ БҮРТГЭЛИЙН ТАСАГ

11.    

Ямпил АРВИЖИХ

Иргэний бүртгэлийн улсын ахлах бүртгэгч

7048-4103

12.    

Банзрагч АМГАЛАН

Иргэний улсын бүртгэгч

7048-4103

13.    

Эрдэнэцогт  ТҮВШИНЗАЯА

Иргэний улсын бүртгэгч

7048-4103

ЭД ХӨРӨНГИЙН ЭРХИЙН БҮРТГЭЛИЙН ТАСАГ

14.    

Бавал ЭНХЗАЯА

Эд хөрөнгийн улсын ахлах бүртгэгч

7048-4103

15.    

Мялхаа АРЪЯАЧОЙЖИЛ

Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч

7048-4103

16.    

Пүрэвжав АЛТАНЦЭЦЭГ

Эд хөрөнгийн эрхийн  улсын бүртгэгч

7048-4103

СУМДЫН БҮРТГЭГЧ НАР

17.    

Нүдэн ГҮНДЭГМАА

Алтай сумын

Улсын бүртгэгч

99248130, 94340454

18.    

Рагчаа СЭР-ОД

Бугат сумын

Улсын бүртгэгч

99570720 

19.    

Дашхүү ОТГОНТУУЛ

Баян-Уул сумын

Улсын бүртгэгч

90181313

20.    

Батмөнх ОДОНТУЯА

 Бигэр сумын

Улсын бүртгэгч

99893205, 89983205

21.    

Шаарийбуу СОЁЛДЭЛГЭР

Гуулин тосгоны

Улсын бүртгэгч

99310399

22.    

Буриад ДАШНЯМ

Дарив сумын

Улсын бүртгэгч

99790607. 88226811

23.    

Сандив БУЯНТОГТОХ

Дэлгэр сумын

Улсын бүртгэгч

99771741

24.    

Хорол НЭРГҮЙ

Жаргалан сумын

Улсын бүртгэгч

88014408

25.    

Самбагарав САРАНГЭРЭЛ

Төгрөг сумын

Улсын бүртгэгч

99918386

26.    

Рэнцэндорж ЛХАМДУЛАМ

Тайшир сумын

Улсын бүртгэгч

 

89902324

 

27.    

Цогбадрах ПҮРЭВСҮРЭН

Тонхил сумын улсын бүртгэгч

/Жирэмсний амралттай/

95165331

28.    

Лхагвасүрэн ШИНЭБАЯР

Тонхил сумын

Улсын бүртгэгчийн үүргийг

 түр орлон гүйцэтгэгч

95865883

29.    

Сүхбаатар ЧИНЗОРИГ

Халиун сумын

 Улсын бүртгэгч

95499770

30.    

Галбадрах ГАНТУЛГА

Шарга сумын

Улсын бүртгэгч

99018741, 96690141

31.    

 Гаанжуур СЭРЭЭДАР

Цээл сумын

Улсын бүртгэгч

99699836, 88485868

32.    

Жаргалсайхан БАТЦЭЦЭГ

Цогт сумын

Улсын бүртгэгч

86004224, 91414224

33.    

Үст ДЭЛГЭРМАА

Чандмань сумын

 Улсын бүртгэгч

88768414

34.    

Дарь АВАРЗЭД

Хөхморьт сумын

Улсын бүртгэгч

98117172, 89627172

35.    

Бямбасүрэн ХҮРЛЭЭ

Эрдэнэ сумын

 Улсын бүртгэгч

96619145. 89189145

36.    

Доржсүрэн ГҮНДЭГМАА

Есөнбулаг сумын

Улсын бүртгэгч

94000805

37.    

Чулуунбат УГТАХБАЯР

Есөнбулаг сумын

Улсын бүртгэгч

99778668

 

 

Хайлт